KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916484
nr 1291 6484
Håkan Welin
(f. 1960), Sverige
Oljemålning, Tillskriven, 2002. Ej signerad. Olja på pannå, 17x12 cm
Håkan Welin, född 1960, svensk målare.
måndag 25 november 2019
kl 19:12:20